✈️ Letenky|Last Minute|Dovolená

Bukurešť    >    

Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu v Rumunsku

Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Rumunsku v lokalitě Bukurešť - Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu. Last Minute a All Inclusive pobyty v rumunské lokalitě Bukurešť 2021 / 2022.

Ads

Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu - volné termíny

Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu - Bez stravy
★★
 •  
 •  
  • 7 590 Kč

  Detail

  Dovolená Rumunsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bukurešť v ?hvězdičkovém ubytování Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. srpen až neděle 7. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 319 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 7590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rumunsku.

  Ads

  Dovolenou Bukurešť 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rumunsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rumunska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rumunska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rumunsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rumunsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rumunsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Keňa 2021/2022 nebo například dovolenou Kuba? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Kypr.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rumunsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rumunsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rumunsku můžete také podle kvality: např Bukurešť levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rumunsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bukurešť nebo sekci dovolená s dětmi.