Last Minute|Dovolená

Bukurešť    >    

Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu v Rumunsku

Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Rumunsku v lokalitě Bukurešť - Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu. Last Minute a All Inclusive pobyty v rumunské lokalitě Bukurešť 2021.

Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu - volné termíny

Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu - Bez stravy
★★★
Dovolená Rumunsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bukurešť v 3hvězdičkovém ubytování Rumunsko - Transylvánie, sídla Draculy i Ceausescu, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 6880,- CZK.

Dovolenou Bukurešť 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rumunska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rumunsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rumunsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rumunsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.