Jezero Galbenu
Dovolená Rumunsko u moře

Aktuální nabídka ubytování v Rumunsku s polopenzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Rumunska s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Rumunsku letecky levně. Ubytování v Rumunsku se stravou v ceně. Rumunsko 2021 / 2022.

Rumunskoprovas.cz    >    

Rumunsko s polopenzí - Rumunsko 2021 / 2022

Booking.com

Rumunsko s polopenzí podle termínu

Rumunsko - velký okruh - hory, kláštery, Drákulova
Dovolená Rumunsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sinaia v hvězdičkovém ubytování Rumunsko - velký okruh - hory, kláštery, Drákulova, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 13990,- Kč.
 
Pohodový Týden V Transylvánii
Dovolená Rumunsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sinaia v hvězdičkovém ubytování Pohodový Týden V Transylvánii, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. červenec až pondělí 2. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, trekkingové, v aktuální ceně 13690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Rumunsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal