Last Minute|Dovolená

Sinaia    >    

Pohodový Týden V Transylvánii v Rumunsku

Pohodový Týden V Transylvánii s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Rumunsku v lokalitě Sinaia - Pohodový Týden V Transylvánii. Last Minute a All Inclusive pobyty v rumunské lokalitě Sinaia 2021.

Pohodový Týden V Transylvánii - volné termíny

Pohodový Týden V Transylvánii - Polopenze
★★
Dovolená Rumunsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sinaia v ?hvězdičkovém ubytování Pohodový Týden V Transylvánii, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. červenec až pondělí 2. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, trekkingové aktuálně ceně 13690,- CZK.

Dovolenou Sinaia 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rumunska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rumunsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rumunsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rumunsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rumunsko 2021, dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovinsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Spojené arabské emiráty.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.