Jezero Galbenu
Dovolená Rumunsko u moře

Rumunsko - Transylvánie v rumunské lokalitě Transylvánie s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Rumunsko Transylvánie 2018 - Rumunsko - Transylvánie výhodně. Last Minute zájezdy do rumunské destinace Transylvánie.

Rumunskoprovas.cz    >    
Transylvánie    >    

Rumunsko - Transylvánie

Vyhledávání zájezdů

Rumunsko - Transylvánie podle termínu

Rumunsko - Transylvánie, sídla Drakuly i Ceausesca
Dovolená Rumunsko 2018 - Bukurešť v 3hvězdičkovém ubytování Rumunsko - Transylvánie, sídla Drakuly i Ceausesca, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 15. srpen až pondělí 20. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy poznávací levně se slevou 32 % v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Rumunsko Transylvánie
Dovolená Rumunsko 2018 - Bukurešť v 3hvězdičkovém ubytování Rumunsko Transylvánie, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 4. září až neděle 9. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 6590,- Kč.
 
Rumunsko - Transylvánie
Dovolená Transylvánie levně, s neznámým počtem hvězdiček. Rumunsko - Transylvánie s délkou 6 dní, v termínu 4. září 2018 až 9. září 2018 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 6590 Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Transylvánie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal